Сергій Таран

Valve офіційно підтвердили, що переносять лігу Dota Pro Circuit 2021/2022 у Східній Європі на невизначений термін. Це рішення компанія ухвалила з метою безпеки всіх учасників.

У своїй заяви Valve пишуть:

«Війна в Україні завдала жахливих страждань. Ми не бачимо можливості провести лігу Східної Європи в найближчому майбутньому, тому з великим жалем відкладаємо проведення весняного туру в одному з найяскравіших та найлегеніших регіонів. У цих обставинах Epic Esports Events з власної ініціативи звернулася до нас і відмовилася від прав на висвітлення ліги у Східній Європі, щоб гравці, команди та спільнота зосередилися на своїй безпеці. Деякі гравці зі Східної Європи попросили продовжити лігу. Ми вважаємо, що зараз це неможливо. Проте ми зв'язалися з усіма командами та гравцями ліги, щоб дізнатися про особисту ситуацію кожного учасника та зрозуміти, чи є можливі варіанти проведення ліги. Дота завжди була глобальною грою. Сама назва турніру The International — це свідчення загального свята, яке об'єднує людей з усіх країн у виняткову спільноту пристрасних фанатів. Мета цього турніру та професійного сезону загалом — показати неймовірну силу людського єднання, яку живить кожна частка фанатської спільноти. Ми щиро сподіваємось, що зможемо повернутися до міжнародної публіки, і перш за все бажаємо безпеки нашим друзям у порушених регіонах»

Раніше було опубліковано розклад ліги DPC 2021/2022, крім Східної Європи.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.