Сергій Таран

Футболіст збірної України та лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко дав інтерв’ю порталу HLTV. Він розповів, що створив організацію Passion UA через бажання допомогти розвитку кіберспорту в Україні.

«Passion UA народилася з моєї глибокої любові до ігор і мого бажання зробити внесок у розвиток кіберспорту в моїй рідній країні, в Україні. Я хочу створити кіберспортивну організацію світового рівня, яка підніметься до гігантів індустрії.»

Зінченко відмітив, що мета команди показувати високі результати.

«Мрія та мета — грати на найвищому рівні та на найбільших змаганнях, але, звичайно, нам потрібно з чогось починати. Arty [менеджер] прийшов до мене з ідеєю втілити це в життя, і ми довіряємо нашому тренеру Kane.

Він має неймовірний досвід і якість, і він знає, що робити. Ми повністю довіряємо йому і віримо, що цей проект може стати чимось масштабним. Як фанат CS, коли я почув про цю ідею, я був дуже радий долучитися.»

Олександр сказав, що буде намагатися бути максимально активним в житті проекту.

«Я хотів би бути настільки активним, наскільки це можливо. Очевидно, що з моїм графіком важко бути залученим до команди щодня, але якби у мене була можливість бути з ними, приєднатися до них на одному з їхніх буткемпів або деінде, я б з радістю це зробив. Я вже познайомився з командою. Не особисто, адже маю завантажений графік, але я хотів би бути якомога активнішим.

Я не знаю, чим я можу допомогти хлопцям, окрім інвестування. Безумовно, жодних порад у грі, тому що я зараз на 8-му рівні у FACEIT.»

Нагадаємо, став відомий склад команди Kane та Олександра Зінченка Passion UA.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.