Сергій Таран

Український стітей і коментатор Михайло Olsior Звєрєв розповів, що студія Maincast планує висвітлювати The International 2022 з Dota 2 українською мовою. Кастер зазначив, що ймовірність висвітлення чемпіонату з Сінгапуру дуже мала, тому трансляції відбуватимуться з Києва.

«Український перейшов на The International буде 100%. <...> Ніде і ніколи не було дискримінації по відношенню до українців. Valve — американська компанія, вона з повагою ставиться до будь-яких партнерів. Але, швидше за все, на TI11 не буде ефірів українською мовою [з Сінгапуру]. <...> Просто будуть трансляції українською. Я не знаю про це на 100%. Думаю, вони будуть з Києва і дуже крутими.

Я 100% буду працювати цього року українською мовою. Навіть якщо нам не видадуть права або Maincast не зможе висвітлювати [TI 11], то я буду на своєму стрімі 100% кастити всі матчі, які зможу показати. У будь-якому випадку, я вже відмовився їхати на турнір і коментувати російською мовою. Я думаю, що у нас [на трансляціях] будуть як мінімум я, v1lat і наші україномовні хлопці. Можливо, будуть ті, хто не потрапить на Інт за інвайтами.»

Михайло Olsior Звєрєв

The International 2022 пройде з 15 по 30 жовтня в Сінгапурі на двох аренах з глядачами. Найсильніші команди цього року боротимуться за призовий фонд у розмірі $1,6 млн.

Нагадаємо, v1lat направив лист Valve в якому заявив, що більше не коментуватиме російською.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.