Сергій Таран

Президент кіберспортивної організації OpTic Gaming Гектор Hecz Родрігес і генеральний директор з ігор Team Envy Майк Hastro Руфайл підтвердили, що їхні клуби повністю об'єднуються. Про це стало відомо із соціальних мереж організацій.

Клуби співпрацюють з листопада 2021 року, тоді вони створили команду в Call of Duty під тегом OpTic Texas. Тепер всі ростери Envy проведуть ребрендинг логотипу і виступатимуть з назвою OpTic.

Але Руфайл не виключає, що в майбутньому тег Envy може повернутися на профі-сцену однієї з дисциплін. Також будуть усунені всі проблеми, для укладення договорів з інвесторами та спонсорами.

«Ми як і раніше володіємо брендом і можемо щось зробити в майбутньому, якщо захочемо, але для мене просто було набагато більше сенсу вкладати всі наші ресурси в OpTic, тому що саме тут ми дійсно збираємося розвивати наш бізнес, і це факт»

Майк Hastro Руфайл, CGO Envy

У 2015 році французький склад Envy за CS:GO виграв мейджор, але потім пішов спад, який привів організацію до відходу з дисципліни. Тепер ця організація стала першою, яка виграла Чемпіонат Світу з CS:GO і припинила своє існування.

Нагадаємо, колишній CEO HellRaisers розповів про NAVI.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.