Сергій Таран

Австралійський паралімпієць та професійний гравець в VALORANT Роуен magnetbrain Кротерс виразив невдоволення дисциплінами, які МОК вибрав для проведення Олімпійського тижня кіберспорту. Він відмітив, що представлені ігри не розраховані на людей з обмеженими можливостями, що не дає їм можливості брати участь в змаганнях. 

«Я паралімпійський чемпіон і найшвидший плавець із обмеженими можливостями у світі. Але я ніколи не буду достатньо гарним, щоб стати плавцем олімпійського рівня. У кіберспорті я можу змагатися на найвищому рівні з працездатними гравцями та проти працездатних гравців. Але це у МОК не кіберспорт.

Це традиційний віртуальний спорт. Я не можу балансувати велосипедом Zwift. Я не можу керувати своїм тілом для танцю у Just Dance. Я безперечно не можу змагатися на високому рівні в цих дисциплінах. Але я вмію користуватися клавіатурою, мишею та мікрофоном. Я можу змагатися у CS:GO та Valorant. Так я й зробив, ставши одним із найкращих гравців у моєму регіоні.

Якщо ви будуєте кіберспортивну стратегію, використовуйте вже зарекомендовані ігри, в яких використовуються широкодоступні пристрої введення, що легко адаптуються: клавіатура і миша. Не намагайтеся звернутися до одного натовпу, щоб відсікти 15% світового населення з обмеженими можливостями.»

Нагадаємо, МОК проведуть в цьому році Олімпійський тиждень кіберспорту.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.