Сергій Таран

Український аналітик із CS:GO Олександр Petr1k Петрик назвав пару варіантів нового CS:GO складу NAVI. Він пропонує запросити до команди Марека YEKINDAR Галінскіса або перейти на міжнародний склад. Своєю думкою Олександр поділився у підкасті Віталія v1lat Волоча.

«YEKINDAR – найкращий варіант із тих, над якими я думав. Він стане чудовою заміною electroNic. Ми розуміємо, що це найгірший варіант, ніж electroNic, у якого досвід, синергія, індивідуальний рівень та стабільність вищі, ніж у Марекса. Якщо говорити чисто теоретично, то краще, ніж YEKINDAR, реально нікого немає. Його треба рятувати з цього російського полону, бо він точно ні в чому не винний. Латвієць потрапив у дуже неприємну для себе ситуацію. На жаль, NAVI не зможе безболісно замінити росіян. Якщо це станеться, то команда втратить свій рівень, хоч і не випаде із топ-10 світового рейтингу. Інший варіант - це перехід до міжнародного складу. Цей варіант дає команді ширший вибір можливих новачків, однак залежить від того, наскільки комфортно почуватиметься B1T, якому доведеться спілкуватися англійською мовою»

Нагадаємо, Petr1k провів спеціальну операцію з дерусифікації свого YouTube-каналу.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.