Сергій Таран

6 липня блогер Олександр Petr1k Петрик виставив на продаж скін для CS:GO - AK-47 «Дикий лотос».

Вже сьогодні, 7 липня, скін купили за $12 тис., а всі кошти за його продаж були передані в благодійний фонд « Повернись живим», який допомагає українським захисникам.

«Сьогодні мені виповнилося 17 років. Можна сказати подарунок собі такий зробив на дн) В кс зараз не граю майже взагалі, проте протягом останніх років використовував предмети з кс для інвестицій та торгівлі. За весь цей час зміг непогано розкрутити свій інвентар. Починаючи з лютого 2022 року активно донатив на ЗСУ. З батьками у нас домовленість, що коли я кидаю x, то батьки від себе докидують ще 2x) Якщо не помиляюсь, то цей АК ти отримав майже рік тому і вже тоді ми з братом не могли дочекатись, коли цей предмет попаде на лотерею) Коли побачили, що його було виставлено на продаж брат одразу побіг до батьків питати чи не хочуть вони пожертвувати таку суму грошей. Вони одразу ж сказали, що це дуже велика сума. Тоді я згадав про нашу з батьками домовленість і запитав чи допоможуть вони назбирати повну суму, при умові, що я покрию 1/3 суми. Вони погодились, я одразу ж пішов продавати ледь не все що за останні роки назбирав. Трохи переживав, думав хтось швидше купить, бо крипти стільки не мали ми. На щастя встиг продати все що хотів і все вийшло як і планував) В майбутньому й далі збираюсь донатити на ЗСУ та надсилати предмети для лотерей. Хотів би також особисто передати привіт та подякувати: Батькам (Василь та Катя), Брату (Роман), Дмитру, Оксаночці, Андрієві та Ані», — Віктор, покупець скіна. 

Нагадаємо, В 2023 році NAVI вже заробили $187.5 тис., а Monte — $166 тис.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.