Сергій Таран

6 квітня розпочались регіональні відбіркові турніри до BLAST.tv Paris Major 2023 з CS:GO. Вже визначились майже всі учасники чемпіонату, залишилося зіграти тільки групі B європейського RMR.

Перша група європейського RMR була доволі сенсаційною. NAVI змогли впевнено пройти в «Легенди» разом з Fnatic, Bad News Eagles та Into The Breach. В етап «Претендентів» потрапили GamerLegion, Apeks, OG та MOUZ.

Також близькою до потрапляння в «Легенди» була українська команда B8, але хлопці програли три матчі поспіль та потрапили лише в сітку останнього шансу, де розіграється один слот в «Претенденти». Також грати EU Decider Bracket від групи A будуть FaZe Clan та Team Falcons.

Ще несподіванкою стало те, що діючий чемпіон минулого мейджору ex-Outsiders не змогли кваліфікуватися на BLAST.tv Paris Major 2023.

В Азії RMR був переповнений технічними проблемами, але результат нікого не здивував. На мейджор в етап «Претендентів» пройшли Grayhound та The Mongolz. Також на турнірі грав стример Lobanjica в команді Twisted Minds і вони були близькі до потрапляння на мейджор.

Результати RMR-турніру для Америки розчарували фанатів бразильского CS через те, що 00Nation та Imperial Esports не змогли кваліфікуватися на BLAST.tv Paris Major 2023. В «Легенди» пройшли FURIA Esports, а paiN Gaming, Team Liquid, Complexity та Fluxo потрапили в «Претенденти». 

З 11 до 15 квітня пройде European RMR B, після чого буде сформований повний список учасників BLAST.tv Paris Major 2023. В групі B грає українська команда Monte.

BLAST.tv Paris Major пройде з 8 до 21 травня у Парижі. 24 Найсильніші команди світу боротимуться за призовий фонд у розмірі $1,25 млн і слот на BLAST Premier World Final 2023. Це буде останній мейджор з CS:GO, а далі відбудеться перехід на CS2.

Склад учасників BLAST.tv Paris Major 2023

Нагадаємо, три алкогольні бренди стали спонсорами Paris Major 2023, хоча у Франції заборонена реклама спиртних напоїв на публічних заходах.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.