Сергій Таран

Українськомовні трансляції на стримінговому сервісі Twitch за останній рік різко збільшили охоплення аудиторії. Про це розповів Product Manager сервісу Streams Charts Назар Бабенко під час виступу на конференції iForum у Києві.

У першому кварталі 2022 року обсяг українськомовних трансляцій на сервісі Twitch становив лише близько 840 тисяч годин перегляду. Після початку повномасштабного вторгнення в Україну ця цифра збільшилася більш ніж у 10 разів, і за підсумками другого кваталу 2023 року становил вже 10,8 мільйонів годин перегляду.

Такий стрімкий зріст стався з багатьох причин. По-перше, деякі стримери з України, які раніше вели ефіри російською, перейшли на українську мову. По-друге, у суспільстві різко зріс попит саме на українськомовний контент, що призвело до збільшення кількості нових українськомовних стримерів та зростання вже існуючих каналів. По-третє, зросла популярність українськомовних трансляцій з кіберспорту.

Кіберспортивні ефіри зараз займають великий сегмент в українськомовних трансляціях — їхня частка становить близько 42,8% від загальної кількості годин перегляду всієї мови. Лідером у цьому секторі є українська студія Maincast, яка висвітлює турніри з CS:GO, Dota 2 та інших дисциплін — зараз її трансляції генерують понад 72% від усього українськомовного кіберспорту на Twitch.

Нагадаємо, кількість користувачів Steam з українським інтерфейсом продовжує зростати.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.