Сергій Таран

Компанія BLAST розпочала пошук міст для проведення своїх кіберспортивних турнірів у 2024 році. В заяві турнірного оператора вказано, що проведення чемпіонату приносить приймаючій стороні 22 млн євро.

«BLAST завоював репутацію в організації заходів світового класу, які чинять відчутний вплив на міста, що приймають, і дарують уболівальникам захопливі враження. Організатори виграли від економічних наслідків, воістину глобальної і пристрасної фанатської бази кіберспорту, збільшення міжнародної популярності, а також преміального контенту і трансляції, що демонструє місце проведення десяткам мільйонів глядачів. На горизонті 2024 рік, який обіцяє стати одним із найбільших і найкращих. Ми шукаємо додаткові можливості для організації неймовірних заходів у містах по всьому світу.

На аренах очікуються тисячі вболівальників, понад 60% з яких приїжджають з інших міст. Через це економічний ефект від попередніх івентів BLAST склав понад €22 млн для економіки приймаючої сторони. Ми з нетерпінням чекаємо можливості співпрацювати з різними містами, щоб донести ці переваги до багатьох міст і створити для вболівальників захопливий кіберспортивний досвід.»

Джеймс Вуллард, голова відділу комерційних рішень BLAST

Нагадаємо, ESL оновили правила поведінки під час турнірів.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.