Олексій Харченко

Гравець української кіберспортивної організації B8 Esports Артем ⁠r1nkle Мороз дав інтерв'ю порталу HLTV. Редакція Players підготувала переклад цього матеріалу.

Перший день RMR для вас закінчився, і ви зробили 2-0. Як це було?

Це було дуже приємно, ми дуже добре підготувалися до першого матчу. Спілкування було хорошим, усе йшло на нашому боці, і моя команда виконала чудову роботу. Ми насправді не відчували, що виграли щось велике чи щось подібне, але, дивлячись на другий матч, у нас було менше часу на підготовку, ми просто підготували одну карту, і ось вона, Ancient.

Початок був дуже хороший, ми вели в рахунку 8:1, але після технічної паузи ми просто завмерли і не могли знайти свою гру. В останніх раундах я виграв клатч і зробив кілька справді гарних кілів, і ми перемогли.

Перебуваючи в менш відомих командах, чи можете ви ознайомити мене з командою, хто чим займається?

Очевидно, я AWPer, і іноді я допомагаю IGL із колами посеред раунду. amster — клатчер, він тихий хлопець і клатчер у грі, але в реальному житті він не такий. alex666 - монстр, він любить натискати "W", бігати і стріляти. Я б сказав, що OWNER — це холодний вбивця, і IGL. cptkurtka023 — це хлопець, який може бігти першим і вбивати, ви не можете його зупинити.

Розкажіть мені трохи про кінець матчу проти Virtus.pro. Був раунд, який вони виграли на форсбай, і вам, хлопці, було важко. Потім у вас також був клатч, і ви повернулись. Розкажіть мені про ті пізні раунди та про те, що знадобилося, щоб забрати 16-й.

Я б сказав, що я був дуже впевнений у собі, на мене не тиснули, але було відчуття, що деякі з моїх товаришів по команді були, вони кричали або щось в цьому роді. У тій ситуації, я точно не пам’ятаю, але якось нам вдалося виграти.

Під час клатчу я трохи нервував, тому що тому що я деф'юзив, він кинув флешку, я перестав деф'юзити і вбив його, і після деф'юзу залишилося приблизно 0.5 секунди. Після цього ми почувалися дуже добре і просто закінчили гру".

Розкажи мені про свою впевненість. Ви йдете з рахунком 2-0 на LAN з чудовим першим днем b01. На останньому RMR ваші результати були 2-2 в групі і лише в одній серії від мейджора. Як справи цього разу?

Ми почуваємося набагато краще, ніж на минулому RMR, тому що у нас є трохи досвіду, і для мене це не тиск, навіть перший матч проти MOUZ, команди з топ-10. Всі думали, що у нас буде тиск, але це не так. У нас є впевненість, ми практикували наше спілкування, ми практикувалися, ми готові показати себе — і ми це зробили.

Ви перемогли дві великі команди MOUZ і VP, обидва рази на Ancient. Як ти зараз ставишся до bo3? Доводиться мати справу з вето, грати більше карт…

Ми почуваємося добре, у нас є багато карт, щоб показати, тож подивимося. Ось і все.

Як ви думаєте, чи можете ви бути таким же сильним у матчі b03, особливо коли рахунок в групі 2-0 проти найкращих команд?

Так, я думаю, що ми готові.

Ви зазвичай граєте Tier2, online, тому грати тут і перемагати команди вищого рівня – це щось несподіване. Ви відчували, що можете це зробити, перш ніж приїхати сюди?

Так, у нас величезна мотивація - ми не могли грати два місяці, тому зараз ми хочемо показати, з чого ми зроблені. Я дійсно відчуваю себе готовим грати на Tier1 рівні.

Чи готова ця команда до такого стрибка?

Я так думаю, так. Настав час.

Як ви думаєте, ця п’ятірка, яку ви маєте зараз, це вона, після того, як залучили OWNER, якого не було в команді на останньому RMR?

Я думаю, що зараз ми маємо кращу вогневу міць, він може вбити всіх, розкрутити всіх, він справді добре колить, і іноді я допомагаю йому або команда допомагає йому. Він дійсно крутий хлопець, ми дружимо в житті, весь час хайпуємо.

Де ви бачите себе як гравця? Люди, безсумнівно, помічають, навіть під час останнього RMR, і особливо з такими іграми, як сьогодні. Ким ти себе бачиш, коли граєш проти таких команд, як VP?

Я насправді не думаю про те, який я гравець, я просто хочу бути з хорошою командою і показати всім свою майстерність.

Нагадаємо, клуб Серхіо Агуеро KRU Esports має намір увійти на про-сцену Counter-Strike.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.