Сергій Таран

Компанія Riot Games вирішила скасувати Valorant Regional League: Орієнтир та Континентальну лігу League of Legends. В офіційних групах ігор практично одночасно з'явилося повідомлення, що до цього рішення вони дійшли після тривалих переговорів з ліцензіатом регіональної ліги.

«Після обговорення з ліцензіатом регіональної ліги ми ухвалили непросте рішення скасувати весняний спліт VALORANT Regional League: Орієнтир. У ці важкі для регіону часи ми знаходимо неможливе продовження турніру. На жаль, як наслідок цього рішення команди із СНД пропустять турнір просування VCT EMEA. Як тільки з'явиться можливість, ми відразу ж поділимося планами наступного етапу VALORANT Regional League: Орієнтир СНД»

VALORANT: Кіберспорт

«Після обговорення з ліцензіатом ми ухвалили непросте рішення скасувати весняний спліт Континентальної ліги League of Legends. У ці важкі для регіону часи ми знаходимо неможливе продовження ліги. На жаль, як наслідок цього рішення СНД пропустить Mid-season Invitational цього року. Як тільки з'явиться можливість, ми відразу ж поділимося інформацією про формат літнього спліту Континентальної ліги СНД.»

League of Legends: Кіберспорт

Нагадаємо, Riot Games дискваліфікували склад NAVI за LoL: Wild Rift.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.