Сергій Таран

Гравець FaZe Clan Робін ropz Коль розповів, що розробники CS2 враховували його зауваження стосовно стану гри. Про це кіберспортсмен сказав в інтерв’ю порталу HLTV. 

«Розробники безумовно врахували мої відгуки. Я давав їм зворотний зв'язок, де було багато різних речей: проблеми з пересуванням, картами, чітери в Premier і матчмейкінгу.

Більшість багів, про які я їм розповів, було виправлено. Є речі, які перейшли в CS 2 із CS:GO. Я знімаю кліпи або відео розробникам, а потім пишу їм: "Це не конкретно проблема CS 2, це було в CS:GO, тож сприймайте це як крупицю солі".

Коли я даю фідбек, то уточнюю, що це може бути не найідеальнішим рішенням. У мене немає досвіду. Не вважаю, що в мене є повноваження говорити, що неправильно, а що правильно, тому я завжди залишаю рішення за розробниками.

Я отримав досить скромну відповідь. Співробітники Valve розповіли, що намагаються зробити все можливе. Вони працюють не покладаючи рук. Іноді розробники навіть не знають, що правильно, а що ні, але вони читають і переглядають усі відгуки, щоб прийняти правильне рішення.»

Нагадаємо, FaZe, MOUZ та NIP пройшли в плей-оф CS Asia Championships 2023.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.