Українські студії Hologryph і TowerHaus представили перший геймплейний трейлер PvPvE-шутеру SAND. Ролик доступний на YouTube.
Події гри відбуваються у альтернативній версії 20-го століття, де людство за допомогою steampunk-технологій почало освоювати космос. До складу колонізаційного флоту Австро-Угорської Імперії входять українці, які відправилися на планету Софія.
Гравці зможуть подорожувати ігровим світом за допомогою великих парових крокоходів – Тамплерів, які можна буде покращувати та налаштовувати. В грі будуть присутні PvPvE-сутички, різні завдання та полювання на скарби.
Зараз у SAND немає дати релізу. Бета-тест відбудеться влітку 2024 року.
Нагадаємо, українська Pingle Studio брала участь у створенні Five Nights At Freddy’s: Help Wanted 2.