Сергій Таран

Снайпер NAVI Олександр s1mple Костилєв у розмові з журналістами Dexerto оцінив свою ігрову форму. На думку гравця, він зараз грає гірше ніж в 2022 році.

«Мій рівень гри гірший, ніж торік. Я не хочу виправдовуватися. Мені потрібно знову багато грати та знайти форму. Я почуваюся набагато комфортніше, коли знаю, чим займаються тіммейти, коли у нас є структура, яку ми зараз намагаємося знайти. Нам постійно доведеться щось виправляти. Як сказав і B1ad3, ми побачимо, що працює, а що ні. Нам слід знайти правильний баланс. У 2021 році ми всі були на одній хвилі, тому все було добре. Після цього стало трохи важче. Тож із нетерпінням чекаю, щоб знову вийти на торішній рівень.»

Також s1mple поділився своїми думками про новий склад NAVI.

«Мені цікаво, тому що відбувається щось нове, але водночас все досить складно. На мій погляд, мені важко через нові коли та інформацію... Все нове. Тепер у нас нові гравці з різних складів з іншим менталітетом та стилем гри. У найближчі тижні та місяці ми маємо багато роботи. У той же час мені дуже цікаво, тому що я дізнаюся від тіммейтів щось нове.»

Нагадаємо, Aleksib, jL та iM приєдналися до NAVI.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.