Сергій Таран

Снайпер складу NAVI з CS:GO Олександр s1mple Костилєв сказав, що хоче, щоб Віктор somedieyoung Оруджев залишився в команді. Також українець розповів про атмосферу всередині колективу.

«Я думаю, electroNic потрібно більше часу. Він ніколи не був капітаном. Денис був помічником Zeus і давав ідеї, коли ми грали з Boombl4, особливо в середині раундів. Іноді йому важко говорити всім, що робити. Тому B1ad3 просить нас допомагати йому.

Тому з'явилася напруга? Справа не в його капітанських здібностях, а в поразках і вчиненні одних і тих же помилок. Коли ти помиляєшся один або два рази, ти вже обговорюєш це, але, коли це відбувається п'ять або шість разів, це дуже сумно.

На останньому BLAST я емоційно говорив sdy щось. Але останні три-чотири місяці я вважаю, що нам потрібно залишити його, тому що він може грати краще. Під час трансляції це виглядає так, ніби я ненавиджу його і хочу його вигнати з команди, але це ніколи не було правдою.»

Вже сьогодні, 14 грудня, NAVI почнуть свій шлях на BLAST Premier World Final 2022. Перший матч команда зіграє проти Team Vitality в 17:00 по Києву.

Нагадаємо, BLAST не помістили sdy на банер NAVI.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.