Сергій Таран

Капітан Monte Віктор sdy Оруджев після проходу в основну стадію IEM Cologne 2023 з CS:GO також дав інтерв’ю порталу HLTV. Кіберспортсмен розповів про те, як змінився стиль гри після відходу з колективу Мохаммада BOROS Малхаса

«З BOROS було дуже добре грати, підлаштовуючись під його стиль гри, ми грали навколо нього, ми намагалися використовувати його якомога більше, щоб отримати якомога більше вигоди. Коли він пішов, ми взяли br0 і також намагаємося використати його по-своєму. Ми просто намагаємося грати в таку гру, яку ми можемо в конкретний момент, ми розуміємо, що у нас є гравці, які можуть робити те, що вони можуть робити, індивідууми, і ми повинні покладатися на це. Ми не можемо просто грати в одну і ту ж гру весь час.»

Ще Оруджев розповів про те, як він відчуває гру в ролі капітана.

«Я думаю, що для цього знадобиться ще кілька турнірів — а, може, все моє життя, я не знаю, — але я думаю, що я добре розумію і відчуваю гру, особливо з цією командою. Тепер у нас більше структури, і я можу покластися на те, що люди не вмирають, коли нам це не потрібно. В атаці стало набагато простіше, ніж це було раніше.»

Також sdy відмітив, що адаптація Александера br0 Бро проходить доволі вдало.

«br0 почувається добре, він прогресує з кожним днем. Нам ще багато чого потрібно виправити, але ми працюємо з ним, усі, і я відчуваю, що він дуже старається і робить усе можливе.»

Нагадаємо, sdy дав експрес-коментар для Players після перемоги над Furia.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.