Сергій Таран

Аналітики Esports Charts назвали найпопулярніші команди на ESL One Stockholm 2022 по Dota 2 і PGL Major Antwerp 2022 по CS:GO. Про це стало відомо з соціальних мереж порталу.

На ESL One Stockholm 2022 найбільше інтересу у глядачів викликали матчі OG, в середньому на грі команди були присутні 229 тис. осіб. Наступним йде колектив американського клубу TSM FTX, їх показник - 198,9 тис. глядачів. Також у топ-5 входять Team Spirit, Fnatic і BB Team.

Цікавий той факт, що загалом мейджор по Dota 2 зібрав більше 28 млн. годин переглядів. З цієї кількості 57% заробили офіційні трансляції, а решта 43% приніс ком'юніті-каст.

У CS:GO все більш стабільно, вже другий мейджор поспіль Natus Vincere стає найбільш популярним колективом, на цей раз матчі команди в середньому дивилося 828,9 тис. чоловік. FaZe Clan - другі за популярністю на PGL Major Antwerp 2022, хлопці збирали в середньому по 707,5 тис. осіб на матчах.

PGL Major Antwerp 2022 зібрав 68,1 млн. годин переглядів, з них 89% припадає на офіційні трансляції. Ком'юніті-каст приніс тільки 11%, що, порівняно з Dota 2, практично непомітний внесок.

Нагадаємо, за даними Streams Charts, український стрімінг зріс удвічі.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.