Євгенія Пак

Пригодницький екшн Star Wars Eclipse збереже ігрові основи, які звикли бачити від Quantic Dream Games, відомої своїми кінематографічними проєктами Fahrenheit, Heavy Rain, Beyond: Two Souls та Detroit: Become Human. Це підтвердив генеральний директор студії Гійом де Фондом'єр під час інтерв'ю IGN Japan.

 «Ми дуже чітко сказали, що робимо пригодницький бойовик, тож елементи екшену також будуть дуже важливими. З кожною грою ми намагаємось впроваджувати інновації та досліджувати нові горизонти. У Star Wars ми, безумовно, збережемо основні елементи Quantic Dream Games: сильний сюжет, сильні персонажі та можливість гравцям своїми рішеннями змінювати хід історії».

Stars Wars Eclipse була анонсована на церемонії The Game Awards 2021 та розробляється Quantic Dream у співпраці з Lucasfilm Games.  Події гри розгортаються за сотні років до початку всім відомих фільмів під час так званої епохи High Republic, яка належить до золотого віку Ордену джедаєв.

Нагадаємо, ремейк Resident Evil 4 буде доступний і на PlayStation 4.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.