Сергій Таран

Riot Games оголосили, що літній сезон LCS розпочнеться на два тижні пізніше. Це пов’язане з тим, що асоціація гравців північноамериканської ліги з League of Legends влаштувала страйк.

У заяві представників компанії говориться, що вони сподіваються швидко врегулювати всі питання та якомога раніше розпочати турнір. Якщо протягом двох тижнів ситуація не зміниться, то чемпіонат буде відмінений, а команди не допустять до Worlds 2023.

LCSPA розпочали страйк, після того як Riot Games скасували аматорську регіональну лігу. За новими правилами організації не повинні виставляти молодіжні склади.   

Асоціація гравців виступила проти такого рішення, бо воно було прийняте без їх згоди. Також представники LCSPA відмічають, що аматорська ліга була чудовим місцем для розвитку молодих талантів і з неї вийшло чимало відомих кіберспортсменів. 

Нагадаємо, число користувачів Steam з українськомовним інтерфейсом активно заростає та складає вже більше 0,5% від усіх акаунтів.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.