Сергій Таран

Українська кіберспортивна організація NAVI анонсувала зміни в керівництві. Тепер Аміран ami Рехвіашвілі обійматиме посаду керівника кіберспортивного напрямку клубу (Head of Esports). Про це повідомили на сайті клубу.

В обов'язки ami входитиме формування ростерів, курирування роботи академії, запуск молодіжних складів у ключових дисциплінах, а також відповідальність за спортивні результати. При такому обсязі роботи Рехвіашвілі не зможе повноцінно займатися NAVI Junior, тому клуб шукає нового тренера.

Також нову роль в клубі отримав Ярослав N1ghtEnd Клочко, тепер він буде займати посаду керівника менеджменту складів (Head of Teams Management).

«Враховуючи кількість дисциплін і плани по запуску нових складів, досвід Ярослава буде максимально корисний йому в новій ролі. N1ghtEnd відповідатиме за ефективну роботу менеджерів, контроль організації буткемпів і поїздок, а також взаємодію команд з департаментами медіа та маркетингу.»

Нагадаємо, зараз somedieyoung грає за NAVI.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.