Сергій Таран

Тренер складу NAVI з Dota 2 Віталій Sword Art Пєткін вважає, що клубу треба зберегти нинішній ростер. Спеціаліст бачить гарний потенціал для розвитку в цих гравцях, але їм потрібен час, щоб реалізувати його. Про це Пєткін розповів в новому влозі NAVI.

«Я для себе зрозумів, що ці гравці можуть перемагати сильні команди. Я зрозумів для себе, що якщо ми вирішимо продовжувати працювати разом, а це 90%, що все окей, і ми продовжуватимемо працювати далі, я б не міняв складу тощо. Зрозуміло, що коли ти падаєш у другий дивізіон, то різні думки бувають, але загалом, як тренер, я бачу серйозну перспективу в цих хлопцях.

У нас досить сильно виріс Shigetsu. Я з ним дуже багато працюю на буткемпі. Йому 18 років, він керрі. Він бомбардир нашої команди. Мені здається, що потенціал у нього досить серйозний. Насправді всі хлопці досить перспективні. Усе в їхній голові. Якщо просто сидіти разом саме цим складом із п'яти людей і тренуватися, то мені здається, що все буде окей.

Хочеться, щоб NAVI знову стали перемагати. Хочеться привести їх до цього.

Ми працюємо. Дайте нам трохи часу. Це вже дефолтна річ, яку завжди говорять. Але дійсно, лише місяць новому складу. Ви маєте розуміти, що в нас не сидять п'ять геніїв на гравцях. У нас досить молоді хлопці, яких потрібно розвивати, в яких потрібно вкладатися. Тут потрібна робота на дистанцію, і потрібно дивитися на те, як вони прогресуватимуть і показуватимуть результати в майбутньому. Тому сидимо працюємо. Я думаю, все буде окей. Потрібно трохи часу.»

Нагадаємо, другий сезон поспіль NAVI вилітають з першого дивізіону DPC.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.