Сергій Таран

Три команди були дискваліфіковані з Legion Cup 2023 з VALORANT. В офіційній заяві говориться, що деякі гравці порушили принципи чесної гри, через що їх команди були дискваліфіковані з чемпіонату в повному складі.

Організатори не стали називати гравців, які порушили правила та що саме вони порушили. Якщо переглянути переможців кваліфікацій, то у фінальній частині турніру відсутні nahuntitled, Requiem та Q_P. З цього стає зрозуміло, що гравці саме цих команд були викриті в нечесній грі. В плей-оф їх замінили команди, які посідали друге місце на кваліфікаціях.

Тренер команди Requiem NeloGranz написав в Твіттері, що завершує кар’єру в VALORANT, але не назвав причину. Ймовірно, це пов’язано з ситуацією, яка трапилася на турнірі. 

«Я залишаю VALORANT. Щиро бажаю удачі українській спільноті VALORANT. Щасти вам!»

Іван Johnta Шевцов прокоментував ситуацію, що трапилася на турнірі в своєму Telegram-каналі.

«Складна ситуація, але важлива для очищення ком'юніті від нечесних дій.

Люди яких я підтримував та намагався допомагати в розвитку вирішили, що можна поводити себе нечесно по відношенню до інших і до мене та уникнути відповідальності.

Цього не вийшло. Команди, гравці яких порушили правила були зняті та гравці справедливо покарані.

Деяких персоналій я для себе окремо відмітив та нагадаю, якщо комусь це ще складно зрозуміти, що будь-які нечесні дії ніколи не будуть толеруватись в українському VALORANT ком'юніті.

А при моєму бажанні, конкретні кейси завжди можуть піти набагато далі ніж наша спільнота. Тож в черговий раз закликаю всіх людей, у кого є трошки розуму та гідності до того, щоб поводити себе чесно, поважати інших або валити нафіг з цього ком'юніті.

Також я відкритий до тих, хто вважає себе несправедливо покараним. Але нагадаю, намагатись мене дурити немає сенсу. Я вже все знаю на 100%.

Дякую всім, хто поводить себе чесно та транслює ті цінності та поведінку, яка має бути в цивілізованому суспільстві. Рухаємось та розвиваємось далі.

p.s. більше деталей я не можу та не буду розкривати згідно з домовленістю з усіма сторонами цієї ситуації, щоб не наносити більше демеджу ком'юніті. Тож віднесіться з розумінням.»

Нагадаємо, в Україні анонсований перший турнір з CS2.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.