Сергій Таран

Гравець FaZe Рассел Twistzz Ван Далкен розповів, що Valve активно працюють над покращенням CS2 та просять у гравців відгуки.

«Нам дуже подобається, тому що це нова гра. Перейти в неї - це наша робота. До неї звикаєш і приймаєш такою, яка вона є. Це той настрій, який притаманний професіоналам. Просто звикаєш до деяких механік: зміни смоків, відкриті скайбокси. Такі речі дозволяють гравцям проявляти максимальну креативність.

Іноді CS2 все ще здається занадто сирою. Наприклад, є невелика проблема зі смоками — з боку CT і T дим виглядає по-різному. Але в іншому все досить добре. Очевидно, що гра викликала сильну негативну реакцію спільноти. Усе, що я хочу сказати — просто дайте час.

Не знаю, чи можу я публічно говорити про це, але Valve попросила кіберспортсменів залишити свій відгук. s1mple вже розповідав про це на стрімі, але його відповідь була дійсно поганою. Але Valve намагається. Думаю, це перший раз, коли компанія взаємодіє з професійними командами і хоче виправити гру.»

Нагадаємо, за останні 30 днів вийшло 14 оновлень для CS2.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.