Сергій Таран

Російський пропагандистський канал «Россия 24» випустив матеріал про перемогу Outsiders на IEM Rio Major 2022 з CS:GO. У ролику не обійшлося без фейків про українців.

Так у відео сказано, що під час трансляції матчів Outsiders Maincast вивели на екран фото свиней і насміхалися над російською командою. Насправді ролик для сюжету було взято з одного з російських телеграм-каналів.

Адміністратор наклав туди фото свині, щоб закрити QR-код для збору грошей, який був на оригінальній ру-трансляції Maincast на підтримку ЗСУ. Але навіщо перевіряти інформацію, якщо її можна подати у вигідному для себе ключі.

Також у сюжеті згадали Олександра s1mple Костилєва, який показав середній палець бразильському фанату. У порівняння привели те, як Джамі Jame Алі дякував публіці за підтримку. Але в ролику чомусь не розповіли про контекст ситуації з Костильовим і про те, як він в цілому ставиться до фанатів з Бразилії.

Нагадаємо, NAVI, Starladder та інші українські кіберспортивні компанії запустили спільний з UNITED24 благодійний проект «DropToSave».

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.