


Кіберспортивна організація G2 оголосила про трансфер українського снайпера Артема r1nkle Мороза. Анонс відбувся в соціальних мережах клубу.
Гравець перейшов із клубу Ninjas in Pyjamas, замінивши Альваро SunPayus Гарсію, якого перевели на лаву запасних. Натомість шведська організація Ninjas in Pyjamas замінила українця, підписавши Мартіна stavn Лунда на роль головного снайпера.
Рішення про кадрове оновлення ухвалили невдовзі після того, як G2 вилетіла з плей-оф IEM Cologne Major, поступившись Spirit у чвертьфіналі.
Дебют r1nkle за новий колектив відбудеться на турнірі BLAST Bounty Season 2, який стартує 21 липня.
Нагадаємо, маркетингова кампанія GTA 6 повністю змінила головний екран PlayStation 5.