Сьогодні, 28 лютого, українська команда Monte виграла у EYEBALLERS та пройшла в плей-оф Elisa Invitational Winter 2023 з CS:GO. Зустріч завершилась з рахунком 2:0 (16:8 на Anubis та 19:17 на Overpass).
На груповому етапі колектив Віктора sdy Оруджева також здолав IKLA (2:0) та Tricked (2:1), а проиграв HAVU (1:2). Дата старту плей-оф на даний момент невідома.
Також на турнірі виступала українська команда IKLA, але не змогла пройти груповий етап. Колектив поступився Monte (2:0), Partizan (2:0) та Endpoint (2:0), а переміг тільки Illuminar (2:1).
Elisa Invitational Winter 2023 проходить з 6 лютого по 11 березня в онлайні. Команди грають за призовий фонд у розмірі $25 тис.
Нагадаємо, Monte пройшли в плей-оф European Pro League S6.