Сергій Таран

Склад української кіберспортивної організації EC Kyiv чудово виступив на IEM Dallas 2022 Europe Open Qualifier 1 та заробив слот на закриту кваліфікацію до IEM Dallas 2022. На своєму шляху команда обіграла чимало відомих суперників.

У п'ятому раунді кияни вже могли залишити відбір, але хлопці здивували всіх та виграли у BIG. Зустріч проходила на Vertigo, і німці поступилися 9:16.

Також на своєму шляху українці обіграли ще одних німців із NLG (19:17 на Mirage). Далі українці 16:13 виграли у болгар зі SKADE, які посідають 17 місце у рейтингу HLTV.

Фінальний матч EC Kyiv провели проти Copenhagen Flames, які знаходяться на 16-му рядку світового рейтингу. Матч тривав усі три карти, але на вирішальному Vertigo кияни виявилися сильнішими.

Редакція Players бажає хлопцям з EC Kyiv удачі у закритій кваліфікації та вірить, що вони зможуть пройти на IEM Dallas 2022.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.