Сергій Таран

Популярний українськомовний стрімер Михайло Лебіга (Leb1ga) нещодавно відзначив рік із початку активних трансляцій на Twitch. З цього приводу 19 вересня він навіть провів спеціальний святковий ефір, який одночасно дивились майже 10 тисяч глядачів. Аналітична компанія Streams Charts підготувала невелику статистику щодо досягнень Leb1ga у стрімінгу.

Лебіга зареєстрував свій канал на Twitch ще у 2016-му, перші стріми спробував робити у 2020-му, але регулярні трансляції він почав лише у вересні 2022 року. Завдяки своїй харизмі та вмінню розважити глядачів, Лебіга швидко став одним із найпрогресивніших стрімерів платформи. За рік трансляцій на Twitch він провів понад 361 годину у прямому ефірі та набрав 1,4 млн годин перегляду. У середньому стріми Лебіги дивляться майже 4 тис. глядачів, а найпопулярніший його ефір відбувся 16 липня, коли він збирав гроші на безпілотники для ГУР МО — ту трансляцію одночасно дивились понад 34,8 тис. глядачів.

За статистикою 2023 року Лебіга є лідером серед українськомовних стримерів Twitch за середнім та піковим онлайном на трансляції, а також за приростом підписників на каналі. По годинами перегляду він поки трохи поступається іншому стрімеру MrLABR (веде трансляції з World of Tanks), який має значно менше глядачів, але веде цілодобові ефіри. Проте, якщо дивитись на показники цього літа, то там Leb1ga є лідером і по годинам перегляду.

Найпопулярніші українськомовні стрімери Twitch за кількістю глядачів (січень-вересень 2023)

Зараз у канала Leb1ga понад 210 тисяч фолловерів на Twitch і він є найпопулярнішим українськомовним стрімером платформи у 2023 році. По охопленню аудиторії в українськомовному сегменті Twitch з Лебігою можуть змагатися лише канали студії Maincast, яка висвітлює кіберспортивні турніри українською мовою.

За минулий рік Лебіга не тільки домігся величезного прогресу у стріменгу, та ще й досить серйозно допоміг українській армії. Завдяки своїм стрімам та колабораціям з Monobank і фондом «Повернись живим» він зібрав понад 30 млн грн на допомогу для ЗСУ.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.