Сергій Таран

Українська організація IKLA оголосила про зміни в складі з CS:GO. Команду покинуть Дмитро SENSEi Шворак, Євген j3kie Сергачов та тренер Олександр Psycho Злобін. Анонс з’явився в соціальних мережах клубу.

В заяві представники клубу подякували хлопцям за час, проведений в команді та побажали успіху. Рішення провести зміни в складі викликані провалом на закритій кваліфікації на RMR.

«Під час співпраці в минулому складі, на жаль, не вдалося досягти поставлених перед командою цілей. Тому, було прийнято рішення щодо розірвання контрактів за згодою сторін.»

CEO IKLA Максим Беднарський

Ще один шанс проявити себе в складі отримав Павло uQlutzavr Білов. Також стало відомо, що виконуючим обов’язки головного тренера команди стане Роман Wolf Михайленко, він буде займатися тестуванням потенційних кандидатів в ростер. 

Нагадаємо, українські команди тепер можуть грати східноєвропейську кваліфікацію на BLAST Showdown, раніше Україну відносили до СНД.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.