Назар Дишлюк

Є можливість представити Україну на головному міжнародному івенті з Street Fighter 6. Місцезнаходження головного івенту дізнаємося згодом

Тож, хлопці та дівчата - у вас є 3 варіанти потрапити на CAPCOM CUP FINALS 2023 переможець якого отримає 1 мільйон доларів.

1)Серія Кваліфікацій North/East World Warrior – Saltmine League, що проходить з 25 серпня по 16 листопада. Це серія Кваліфікаційних турнірів з призовим фондом, у 9 тисяч американських доларів. Переможець отримує 3,5 тисячі доларів та слот на головний івент по Street Fighter 6 + Топ-8 гравців отримають гроші з призового фонду. Кваліфікація регіональна, тож Лагів не буде! Зареєструватись на перший турнір серії та подивитись інформацію про неї, ви можете тут.

2)2-денна Онлайнова кваліфікація North/East Capcom Cup 2023 – вона відбудеться 28(Початок Кваліфікації) та 29-го жовтня(Топ-8), з призовим фондом у 5 тисяч доларів – Переможець отримує слот на Capcom Cup 2023 та 2 тисячі доларів (учасники також отримують гроші з призового фонду. Кваліфікація регіональна, тож лагів не буде. Інформація про турнір тут.

3)Офлайн-турнір у Франції, якщо ви перебуваєте за кордоном – Paris Game Week, що відбудеться з 3-го по 5-листопада, з призовим фондом 35 тисяч доларів. І це найкращий спосіб перевірити себе в онлайні. Поспішайте - зареєструватись може тільки 1024 учасника. Інформація про офлайн-турнір тут.

Над регламентом турніру українською я ще працюю, але переглянути в оригіналі правила ви можете тут.

Тож Долучайтеся КОЗАКИ! І СЛАВА УКРАЇНІ!

P.S Якщо ви боїтесь про виїзд з Країни – не хвилюйтесь. Ви навіть з другим по 8 місце отримуєте гроші. А якщо ви виграєте слот, проведемо переговори з NAVI та Михайлом Федоровим, щоб нам допомогли з виїздом та проживанням на місці проведення фіналів.

Нагадаємо, Azure Ray виграли китайську кваліфікацію до The International 2023.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.