Назар Дишлюк

Багато хто каже, що в Україні немає League of Legends-кіберспорту, і що всі про-гравці, що в нас є - грають турнір русні. Проте сьогодні я хочу показати вам успіхи українського кіберспорту в LoL.

Почнемо з Тір-2 турніру EMEA MASTERS – чемпіонат Європи для команд, які не є у складі Франшизи Riot Games (що хоч і не дозволяє брати їм участь в турнірах RIOT GAMES в тому числі Чемпіонаті Світу з League of Legends – WORLDS, але дозволяє гравцям проявити себе на професійній сцені). І тут у нас два українських гравці - Халід XONIX Номан з італійської команди DSYRE та Іван SILK Гандзюк з чеської команди BRUTE.

Обидві команди обіграли своїх суперників в одному BO5 з рахунком 3-0 в Чемпіонаті Італії та Чехії відповідно, і мають можливість боротися на турнірі EMEA Masters, призовий фонд якого складає 150 тисяч доларів. І цей турнір відбудеться перед фіналом сезону Головної Франшизної Європейської Лізі – LEC. Play-In стадія EMEA MASTER 2023 починається 14 серпня, і трансляції ви можете побачити на Youtube-каналі EMEA MASTERS.

В інших дивізіонах країн Європи по League of Legends також присутні базовані українські гравці. Найбільш успішно грають брати Сорокіни – Володимир MAYNTER Сорокін та Євген IMPERIAL Сорокін.

MAYNTER грає за команду Другого Дивізіону Франції TEAM DU SUD(TDS), яка завоювала 1 місце у другому дивізіоні Франції і вже має місце в Promotion Tournament за вихід у 1-ий дивізіон LFL (де грають другі склади команд Франшизи LEC - Vitality, Team BDS та команда Karmine Korp, яка є головним претендентом на слот в LEC).

IMPERIAL грає в NOVO ESPORTS - вони також змогли завоювати 1-ше місце у Другому Дивізіоні Італії по LOL і Promotion Tournament за вихід у 1-ий дивізіон Італії PG NATIONS. На жаль, команда Євгена Imperial Сорокіна не змогла отримати Promotion до 1-ого Дивізіону Італії у трьох BО5 серіях. Хоч одну гру вони виграли проти своїх колег з другого дивізіону з рахунком 3-0, але проти двох останніх команд першого дивізіону Італії цього року не вистачило(2-3 проти ENEMI3S і 0-3 проти Dren Esports). Володимир MAYNTER Сорокін та TDS розпочнуть свій шлях за Promotion трохи пізніше - у вересні.

В Другому Дивізіоні Польської Ультраліги грають два українські базовані гравці на одному Ботлейні - Антон KOZAK Гудович та Олексій TEZARET Чернишов. Обидва гравці відіграли плей-офф Літнього Спліту Другого Дивізіону Польської Ультраліги в команді EUROPE SAVIORS CLUB на хорошому рівні аж до фіналу літнього спліту. Але, на жаль, цього не вистачило під час Фінальної Гри, і за сумою балів для Підвищення до Вищої Ліги їм не вистачило всього 5 очок. Тож, побачимо ігри наших гравців в наступному році.

Нагадаємо, японець Kakeru виграв Gamers8 Street Fighter 6 Invitational та отримав $400 тис.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.