Сергій Таран

На груповому етапі ESL Pro League Season 17 з CS:GO команди найчастіше обирали Nuke, а саме 29 разів. На другому місці Inferno, його зіграли 27 разів, а Ancient та Overpass ділять трете місце, їх обирали по 22 рази. Менше всього пікали Anubis – 16 разів.

На турнірі можна відзначити тенденцію, що сторона атаки починає набирати майже стільки, скільки і CT, а на деяких мапах і більше. Тільки на Overpass та Vertigo помітна явна домінація захисту, тоді як на Anubis та Ancient більше раундів виграли T.

Популярність мап на груповому етапі ESL Pro League Season 17

Якщо взяти для порівняння ESL Pro League Season 16, то можна побачити, що на кожній мапі домінує захист. Найближчі показники це 52,7% у CT на Vertigo проти 47,3% у T. 

Треба відзначити, що з того турніру з мап-пулу прибрали Dust2 та додали Anubis, але глобально це не вплинуло на положення сторін на локаціях. Можна припустити, що більший вплив мало зменшення кількості патронів в обоймі AWP з десяти до п'яти штук, а також те, що M4A1-S стала завдавати менше шкоди з дистанції (з 0,99 зменшили до 0,94).

Популярність мап на груповому етапі ESL Pro League Season 16

ESL Pro League Season 17 проходить з 22 лютого до 26 березня на LAN. Всього на турнірі виступає 32 команди, які борються за призовий фонд у розмірі $835 тис. та слот на IEM Cologne 2023.

Нагадаємо, першим суперником NAVI в плей-оф ESL Pro League S17 буде 00Nation.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.