Сергій Таран

Valve поділилися інформацією про нову хвилю банів в Dota 2, у результаті в грі було заблоковано 40 тисяч акаунтів, які користувалися сторонніми програмами. Виявити їх змогли завдяки інтеграції нового інструмента, який виявляє сторонні програми. Всі порушники заблоковані довічно, про це розробники повідомили на офіційному сайті MOBA.

«Сьогодні ми назавжди заблокували понад 40 000 акаунтів, які впродовж кількох останніх тижнів використовували стороннє програмне забезпечення для чітерства в Dota. Ці програми знаходили доступ до інформації, яка використовувалася клієнтом Dota внутрішньо й була невидимою під час звичайного ігрового процесу, що давало чітеру нечесну перевагу.

Хоча нашим пріоритетом було виправлення проблем, які зробили чіти можливими, ми також вирішили прибрати цих нечесних гравців із середовища Dota.

Тож ми випустили патч одразу, як зрозуміли, які методи використовують ці чіти. Цей патч створив «приманку»: набір даних в ігровому клієнті, які не можна отримати у звичайному ігровому процесі, але які можна було прочитати, скориставшись вразливістю. Кожен із заблокованих сьогодні акаунтів зчитував інформацію з цієї «таємної» зони в клієнті, що дало нам тверду впевненість у тому, що кожне блокування є заслуженим.

Поширеність цієї родини чітів зробила сьогоднішню хвилю блокувань такою великою, але це лише частина нашої безперервної кампанії проти чітерства. Зазвичай боротьба проти чітерів і розробників чітів непомітна, але цю ситуацію ми навели як приклад, щоби повністю прояснити нашу позицію: якщо ви граєте зі стороннім програмним забезпеченням, яке зчитує інформацію з клієнта Dota, то ваш акаунт може бути заблокований у грі назавжди. Це стосується і професійних гравців, які будуть заблоковані на всіх змагальних подіях Valve.»

Нагадаємо, новий патч для Dota 2 вийде після мажору в Лімі.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.