Сергій Таран

Співзасновник студії Maincast Віталій v1lat Волочай поділився своєю думкою стосовно того, чому в українців більший інтерес до турнірів з CS:GO, а не Dota 2. Він вважає, що зараз MOBA від Valve не така популярна, бо в ній відсутні українські професійні гравці з адекватною громадянською позицією.

«Чому за рік не вдалося повторити результати минулого Інта по переглядах? Ну відповідь банальна і зрозуміла..

На відміну від CSGO, в доті українцям тупо нема за кого вболівати, дуже важко продати якийсь сторілайн. Майже неможливо в Україні розкрутити популярність бобслею, якщо там немає наших. Так само і тут.

Поки в КСГО є Монте, і нарешті, Наві без росіян, в Доті повна пізда. Є кілька гравців з українським паспортом, але вболівати за них, то як вболівати за Прігожина в недоперевороті, тупо зашквар. Нікому на**й нецікаві ці Міри і Яторо, абсолютно не цікава доля сміття типу Резолюшин і Юрагі, в рот всі ї**** того Ліла чи кого там я ще забув. Це все юніти, які створюють цікавість лише тим, як вони про*****ть. І найяскравіший момент в Доті, в укр ком‘юніті останніх місяців, то коли Роман Фомінок поїхав грати з росіянами і просрав в нуліну. Ось таке нас влаштовує.

Але на вболіванні проти у*****в і русні, ком'юніті не побудуєш. Я сам, особисто, дивлюся КС зараз в пропорції 90-10 до Доти. Бо там є нормальні українці.

В доті є Наві, Наві Джуніор які тільки тільки зароджуються як команди. Тому поки рано, але Наві можуть врятувати інтерес до Доти в Україні.

Ну а поки у нас як завжди, одна надія на спасіння, Денді! B8 - так, питань немає, але грають на пінгові і пізно…»

Нагадаємо, Valve представили розклад The International 2023

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.