Сергій Таран

Коментатор Віталій v1lat Волочай розповів, що на його думку, зараз українська кіберспортивна організація NAVI коштує дорожче футбольного клубу «Динамо Київ», а сама вартість перевищує 100 млн доларів. Про це він розповів в інтерв’ю YouTube-каналу «Бомбардир».

«Я думаю, зараз це понад сто мільйонів доларів. Думаю, це другий найдорожчий клуб України після «Шахтаря». NAVI однозначно дорожчі, ніж «Динамо Київ», якщо не брати стадіон.

Контракт s1mple коштує п’ять мільйонів, він – найдорожчий гравець України. Хоча я забув про Мудрика, класна афера була, браво. Я жартую.

NAVI дійсно дуже дорогий клуб. На відміну від інших українських спортивних клубів, у них є аудиторія за кордоном. У NAVI є можливість продавати рекламу за кордоном.

«Динамо», чи «Зоря», чи «Прометей», якщо говорити про інші види спорту, ніколи не зможе підписати спонсором міжнародний бренд. NAVI це підписує і дуже легко, на шалені контракти.

Велика різниця між українськими футбольними клубами і NAVI це те, що українські футбольні клуби і бізнес – поняття не дуже пов’язані. Ну, «Шахтар» вміє робити бізнес»

Нагадаємо,  раніше v1lat назвав середньостатистичний річний дохід успішного гравця в CS:GO.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.