Сергій Таран

Один із засновників української студії Maincast Віталій v1lat Волочай розповів про тендер на права на висвітлення The International 2022 за Dota 2. Українець зазначає, що вперше Valve вирішили продавати права на висвітлення перших етапів турніру. Такі дії розробників гри спричинили інтерес букмекерів до трансляцій.

«На відміну від 10 попередніх турнірів, цього року VALVE вирішили продавати медіа-права на Інтернешинал. Але продавали вони медіа-права лише на першу його половину. Тобто на квали, які стартують 3 вересня, на вайлд кард і груповий етап.

Тобто якщо у вас є багато грошей то ви могли собі купити ці медіа права. Всі роки до того, кваліфікації на Інт були таким собі святом комуніті касту, VALVE на різні матчі ставили різних коментаторів, платили їм, шукали талантів і це могли транслювати всі студії. Ми памятаємо ці «битви студій» в ефірах. Не буду приховувати, то було круто, і драйв і підготовка то тих квал були космічними. То була фактично головна подія року для студій.

Цього року так не буде. Бо права на квали тепер треба купувати. І права були продані букмекерам. На росії офіційна трансляція Інтернешинала буде на каналі твітч.тв/бетбум (і це чесно в мене в голові не вкладується.., офіційна трансляція Інта на каналі букмекерськой кантори), бо бетбум заплатили за Інт суму за яку можна придбати права на Чемпіонат Світу з футболу (сім знаків в американській валюті).

Українські права також чомусь стали цікавими всім і були продані букмекеру. А букмекер це віддав Віплею. Тому квали, вайлдкард і групи інта будуть офіційно стрімитися на каналах Віплея. Хто саме там буде працювати я не знаю.

Ми будемо стрімити матчі на своїх каналах, паралельно офіційним стрімам, почнемо з каналу Олсі, буду заглядувати до нього в гості,ю. Наш стрім буде за всіма правилами, абсолютно не комерційним, і протягом всіх стрімів оцих частин Інта, які валве нині продавали ми будемо виключно збирати донати на ЗСУ і проводити з вами приємно час у чіловій атмосфері.

Щодо плейоф. Вважайте це окремим турніром. То нічого не змінилось. Як і раніше ВАЛВ наймають талантів і трансляції плейоф будуть йти на канали VALVE на російській, англійській і інших мовах.»

v1lat

Нагадаємо, Valve довірили PGL проведення трьох етапів The International 2022.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.