Сергій Таран

Коментатор Віталій v1lat Волочай дав інтерв’ю порталу LIGA.net. Він розповів, що українське кіберспортивне комʼюніті є невід’ємною частиною світового кіберспорту .

«Українське кіберспортивне комʼюніті завжди було одним із головних елементів світового кіберспорту. Ми одними з перших почали грати та транслювали змагальні ігри. Дуже багато локальних турнірів проводилось саме в Україні, а наші українські гравці є одними з найвідоміших у світі. Київ можна легко назвати однією зі "столиць кіберспорту" у світі. Але зараз всередині країни ми не маємо змоги проводити міжнародні турніри, а українські клуби мають обмежені можливості щодо участі в міжнародних змаганнях.

Так, раніше команди були мішані, зараз же в нас змінюється тенденція, українські організації відмовляються від росіян у своїх командах.»

Також Волочай поділився думками про діяльність Федерації кіберспорту України.

«[В одній зі своїх останніх заяв ви розкритикували українську Федерацію кіберспорту через складнощі із виїздом за кордон команд з України. Чи є якась реакція Мінмолодьспорту, власне федерації на ці звинувачення?] Жодної реакції ні від Міністерства молоді та спорту, ні від Федерації кіберспорту України не було. Ситуація полягала в тому, що ряд кіберспортсменів брали участь у чемпіонаті світу з CS:GO та вийшли у фінал. Ніхто не розраховував, що вони пройдуть у фінальну стадію, дозволи на виїзд були лімітовані за строками. Проте представляти Україну на такому грандіозному заході в фіналі – це бути голосом України та прославляти нашу державу.

Я вважаю, що Федерація кіберспорту мала захистити команду та донести важливість до Міністерства молоді та спорту. Натомість, коли формувалася збірна України на чемпіонат світу IESF, який проходить під егідою світової Федерації кіберспорту, Федерація кіберспорту України опублікувала інформацію, що кілька кіберспортсменів порушили правила виїзду, і через це вони не можуть включити їх в збірну. Питання досі не вирішено, і гравці не мають можливості представляти Україну на світовій арені.

Наразі Федерація кіберспорту жодним чином не допомагає кіберспортсменам, не захищає їх і взагалі не робить нічого корисного у співпраці з Міністерством молоді та спорту.»

Нагадаємо, новим спортивним директором Astralis стане працівник Heroic.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.