Сергій Таран

Коментатор Віталій v1lat Волочай розкритикував підхід Valve у виборі талантів на російськомовну трансляцію The International 2022 з Dota 2. Він зазначив, що українців поставили перед фактом, чи вони працюють разом з росіянами, чи замість них беруть росіян.

«VALVE плювати хотіли на те що українці будуть змушені працювати в одній студії з людьми, які підтримують війну, які підтримують вбивства українців і геноцид українського народу.

Людям, які отримали запрошення на Інт дали простий вибір, або ти працюєш з цим всім "пулом неперевершених талантів", або ми тебе міняємо на ще одного росіянина. По суті це вибір без вибора, тому що або ти відмовляєшся від цілі всього свого життя і величезних коштів, які багатьом в часи війни є дійсно дуже важливими, або ти працюєш з людьми, про яких ви і так все знаєте.

Наскільки я знаю організаторам пропонували варіанти з повністю українською зміною, яка просто буде працювати разом і не перетинатися ні з ким, але організаторів ці проблеми не хвилюють. Допомагати українським талантам вони не дуже хочуть. Не подобається - ну можеш відмовитися.

Талантам з росії допомогли ж і то дуже не погано. Студія аналітики на англійській і російській мовах мала по плану працювати з Осло, Норвегія. Але так як у країні-терористі закривають кордони, то було приняте рішення перенести студію аналітики у більш комфортну для росіян країну - Казахстан.

Чи зможуть виїхати наші таланти на Інт я не знаю. Як це буде працювати я теж не знаю. Одне точно я можу сказати. Трансляція українською буде. І вона буде в рази цікавіша і насиченіша, ніж будь-якою іншою мовою світу.»

Нагадаємо, v1lat вперше не працюватиме на російськомовній трансляції TI.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.