Сергій Таран

З виходом патчу 7.35 для Dota 2 компанія Valve провела нову хвилю блокування смурф-акаунтів. За словами розробників, заблоковано «десятки тисяч смурф-акаунтів», деякі з них належать кіберспортсменам.

«На The International деякі професійні гравці обговорювали з нами свої смурф-акаунти. Ці обговорення продовжилися і професіонали погодилися, що блокування смурфів професійних гравців покращить спільноту Dota. Правила повинні стосуватися всіх, тож надалі так і буде. Використання смурфів — це не єдина погана річ серед гравців. Серед іншого деякі порушники грають як нікчеми, руйнують ігри іншим і через це втрачають оцінку поведінки. А потім наймають інших людей, щоби ті підняли їм оцінку назад.

Незалежно від того як саме ви завинили, ми стежили за вами (не турбуйтеся, не тоді, коли ви спали) й тепер суворо займемося цим. Усі згадані вище порушення будуть каратися, включно зі штрафами оцінки поведінки, а в особливо серйозних випадках — блокуванням основних акаунтів.»

Нагадаємо, для Dota 2 вийшов патч 7.35 та стартувала подія Frostivus.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.