Сергій Таран

В ніч на 15 червня компанія Valve випустила масштабне оновлення для клієнту Steam. Розробники зазначають, що всі ці функції успішно пройшли тестування в бета-версії.

Був змінений інтерфейс, покращена система сповіщення, перероблений внутрішньоігровий оверлей та багато чого іншого. Повний список змін доступний на офіційному сайті цифрового магазину.

  • Нова структура, нова основа — зміни спільного використання коду для настільного клієнта Steam, режиму Big Picture і Steam Deck. Ці зміни також означають швидше впровадження й ітерацію нових функцій. Наприклад, багато функцій цього оновлення (як-от нотатки в оверлеї) одночасно виходять і на Steam Deck — і це стало можливим саме завдяки спільному коду.
  • Новий вигляд Steam — покращення візуальної складової та зручності використання Steam, а саме діалогових вікон, меню, шрифтів і кольорів.
  • Покращені сповіщення — сповіщення в Steam стали інформативнішими й кориснішими. Зелений дзвіночок підсвічуватиметься лише тоді, коли з’явилося щось дійсно нове. В області сповіщень будуть лише нові сповіщення, а повну історію можна побачити, натиснувши кнопку «Переглянути всі». Додали нові налаштування спеціально для сповіщень.
  • Змінений внутрішньоігровий оверлей — повністю переробили внутрішньоігровий оверлей (його можна відкрити у грі сполученням клавіш Shift+Tab). Він отримав новий інтерфейс, нові функції та можливості персоналізації. Можна вибрати й персоналізувати вміст, який відображається оверлеї.
  • Нотатки — нова функція дозволяє робити записи про гру, в яку ви зараз граєте. Нотатки зберігаються окремо для кожної гри й синхронізуються між усіма ПК (чи пристроями Steam Deck), на яких ви ввійшли до акаунта. Вони доступні не лише в оверлеї, а й на сторінці гри в бібліотеці.
  • Закріплення в грі — додали можливість закріплювати вікна з оверлея, щоб під час гри вони були на передньому плані. Закріплюватиметься лише їхній вміст без смуги вгорі та інших елементів інтерфейсу.
  • «Огляд гри» — тут можна буде дізнатися все, що ви могли пропустити після свого останнього сеансу. Тут буде показаний поступ здобуття досягнень, друзі, які також грають в цю гру, найкращі посібники, новини та багато іншого. 

Нагадаємо, число користувачів Steam з українськомовним інтерфейсом активно заростає та складає вже більше 0,5% від усіх акаунтів.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.