Сергій Таран

В ніч на 28 вересня компанія Valve додала до Dota 2 компендіум присвячений The International 2023. Розробники розповіли, що в цьому тематичному оновленні вони сконцентрували свою увагу на завданнях, які пов’язані з чемпіонатом та матчами.

Також було покращено деякі старі функції, такі як фентезі-ліга та прогнози. Компендіум буде двох видів – стандартний за $7,49 та покращений за $29,99.

«Тож цьогорічний компендіум — це колекція випробувань, створених навколо професійних гравців і самої події. Ми повернули й покращили деякі з улюблених старих функцій, як-от фентезі-лігу та прогнози. Ми також додали нові види занять: від легковажного бінґо до серйозних випробувань Дороги до The International.

Усі здобутки в компендіумі наближають вас до нагород. Як і випробування компендіуму, цьогорічні нагороди пов’язані з гравцями й подією. Серед них стиль інтерфейсу The International 2023, постійні фрази колеса чату, колекційна фізична копія Еґіди, а також багато нового вмісту для вашої вітрини профілю, включно з наліпками команд і гравців.»

Нагадаємо, відбувся офіційний реліз CS2.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.