Сергій Таран

Користувач Твіттера з нікнеймом BERSERK склав список скінів в CS:GO, які були зроблені росіянами. Рекомендується уникати покупок цих косметичних предметів, так як за це росіяни отримують гроші, які йдуть в казну РФ та можуть витрачатися на військові потреби.  

Виходить, якщо гравець платить за відкриття кейсу, то ці гроші йдуть не тільки Valve, а й авторам скінів. Це нагадує схему розподілу доходів від стікерів з автографами гравців. Також BERSERK знайшов російського розробника скінів, який підтримує війну проти України.

Ще BERSERK розповів, що створив в спільноті Steam три посібники, як уникати скінів росіян, але всі вони були заблоковані. Він намагався оскаржити блокування, але модератор проігнорував звернення. 

Нагадаємо, Мінцифри направило листа до Sony, Microsoft та Valve з проханням заблокувати продажі російської гри Atomic Heart.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.