Сергій Таран

Спеціально для фестивалю українських ігор команда Mauris підготувала нову демо версію Corsairs Legacy з тематичним контентом. Також Corsairs Legacy пройшла відбір на участь у Future Games Show в рамках Gamescom в категорії ігор, в які вже можна пограти.

Команда вирішила показати одну главу з основної гри з повною локалізацією на 12 мов. В рамках нового демо користувачі зможуть побачити 2 нові острови в морському режимі - Тринідад і Тобаго, та пройти початкові місії. 

Фестиваль українських ігор вже розпочався і триватиме до вечора 24 серпня. В рамках цього фестивалю та Future Games Show Gamescom команда Mauris запустила стрім, впродовж якого Володимир Бондаренко, керівник проєкту Corsairs Legacy, гратиме в нову демо версію, ділитиметься інсайдами розробки, особливостями першого релізу та деякими планами. Якщо ви хочете підтримати проєкт, залишайте сторінку Corsairs Legacy в Steam відкритою у фоні до вечора четверга, 24 серпня.

Спеціально для фестивалю українських ігор команда проєкту додала в нову демо версію можливість змінювати одяг головному герою і зробила можливість вдягнути вишиванку, яку можна буде знайти в перших місіях, щоб далі проходити гру в українському національному вбранні.

Всі, хто долучаться до активного тестування з наданням зворотного зв’язку в грі, натиснувши F11, або через форму на офіційному сайті, отримають приємний цифровий бонус від розробників під час релізу Corsairs Legacy.

Нагадаємо, Ubisoft отримають права на хмарні ігри Activision Blizzard

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.