Сергій Таран

Компанія Wargaming повідомила про запуск благодійної ініціативи WargamingUnited, в підтримку України. Про це компанія оголосила на своєму сайті.

В усіх іграх від Wargaming будуть продаватися спеціальні набори, присвячені Україні. До них входять косметичні предмети, які були створені художниками київської студії. Придбати їх можна з 18 жовтня до 1 листопада, всі кошти будуть передані до фонду UNITED24 на медичну допомогу.

Також компанія розповіла, що на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну передала $1 млн на медичну допомогу українцям, пожертвувала 100 тис. доларів для надання допомоги постраждалим від руйнування греблі Каховської ГЕС та зібрала 200 тис. євро, на які були придбані карети швидкої допомоги. 

Нагадаємо, в рамках благодійної акції Pet Pack For Ukraine від Blizzard вдалося зібрати $1,5 млн на підтримку українців.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.