Сергій Таран

Українська студія WePlay Esports заявила, що відновить виробництво контенту російською мовою. Про це компанія оголосила у своїх соціальних мережах.

Тепер всі російськомовні трансляції проходитимуть на Twitch-каналі Ігоря SL4M Сопова. Але WePlay Holding як і раніше не буде співпрацювати з рекламодавцями з Росії та Білорусі.

З 24 лютого, з першого дня війни Росії проти незалежності та територіальної цілісності України, WePlay Holding публічно висловлює свою проукраїнську позицію. У короткий термін бізнес припинив співпрацю та переговори з компаніями з Російської Федерації та Республіки Білорусь. WePlay Esports оголосив про припинення російськомовного мовлення з метою знайти краще рішення для роботи з таким типом контенту, аби цей підхід відповідав корпоративним цінностям WePlay Holding та його українським корінням. 

Понад два місяці команда WePlay Esports уважно стежить за реакцією кіберспортивної аудиторії та за публічним обговоренням мовного питання. Спроби приватизувати російську мову з боку Російської Федерації виглядають нецивілізованими. Для понад 250 мільйонів людей російська мова є мовою спілкування, з них лише 144 мільйони мешкають у Росії. Як англійською мовою спілкуються не тільки у Великобританії та Сполучених Штатах, так російською розмовляють у Казахстані, Німеччині, Ізраїлі та інших країнах. Не всі громадяни Росії обирають російську як основну мову спілкування. І ця тенденція посилюється через війну. 

Як одна з найбільших кіберспортивних студій у Східній Європі, WePlay Esports усвідомлює свою відповідальність перед людьми, на яких вплинуло рішення припинити трансляцію російською мовою. Тому WePlay Esports відновлює трансляції російською мовою на приватному стримінговому каналі таланту, Ігоря Сопова. Формат каналів мовлення WePlay Esports, які були раніше створені для трансляцій російською, реорганізований для зручності користування українською спільнотою. 

Одним із векторів роботи WePlay Holding є створення нових можливостей для української сфери кіберспорту. Компанія дедалі випускатиме україномовний контент про турніри та кіберспортивні події, приділяючи більше уваги українській аудиторії. Таланти WePlay вже провели перші трансляції українською мовою. Робота над англомовними проєктами холдингу не припинялася з початку війни.

Нагадаємо, що після повномасштабного вторгнення РФ в Україну студія WePlay відмовилася вести трансляції російською мовою.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.