Сергій Таран

З 1 червня 2022 року компанія WePlay з партнерами в особі AMD, Actina, SENET, MyFace та InstaLing запускають проект з підтримки українських дітей, які змушені були приїхати до Польщі з України через початок війни.

На базі ігрової студії FPS, яка знаходиться у Варшаві (Galeria Ursynow/I поверх, Al. KEN, 36) з 1 по 30 червня з 10:00 до 18:00 за місцевим часом діти матимуть безкоштовний доступ до PC і різних ігор. Також для молоді проводитимуть кіберспортивні заходи з різних дисциплін (FIFA22, Dota 2, Roblox, League of Legends, Asseto Corsa і багатьох інших), а ще буде можливість вивчати польську мову і спілкуватися з однодумцями.

«Надаючи наш комп’ютерний клуб, ми хотіли допомогти нашим українським сестрам і братам розв’язати питання, з якими вони стикаються після приїзду до Польщі. У FPS Center вони знайдуть зручні умови для пошуку квартири, нової роботи, вивчення польської мови та розв’язання бюрократичних питань із підтримкою рідною мовою. Кіберспортивні заходи для молоді, організовані в рамках кампанії, також стануть чудовою можливістю інтеграції та перепочинку у цей непростий час. Усе це було б неможливо здійснити без підтримки кіберспортивної спільноти та численних партнерів, які взяли активну участь в організації кампанії та допомогли охопити людей, яким потрібна така підтримка. Ми раді, що наша студія та найкраща в Польщі комп’ютерна техніка справді стане у пригоді нашим гостям»

Марчін Чечот, засновник FPS Center

Нагадаємо, турнірна платформа WePlay Compete проводить серію онлайн турнірів на підтримку ЗСУ.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.