Денис Таран

Demo-записи — це один із інструментів у CS:GO, який дозволяє переглядати записи своїх чи чужих матчів. У сьогоднішньому гайді ми розберемося, як із максимальною користю дивитися свої та чужі «демки» та покращувати свою гру. Для початку ви повинні розуміти, що якщо хочете розвиватися і прогресувати в грі, то перегляд «демок» вкрай важливий.

В Counter-Strike існує два типи перегляду записів ігор. Повноцінні demo – гравець може переглядати будь-який момент з гри, перемикатися між гравцями та змінювати вид камери.

POV-реплеї — це запис від імені конкретного гравця. Ви не зможете перемикати камеру, тому якщо захочете побачити дії всієї команди, то вам доведеться скачати POV усіх п'ятьох гравців.

C:\Users\Денис\Desktop\123.jpg

Кожен гравець сам для себе має чітко розуміти мету перегляду «демок». Розглянемо варіант, коли ви є опорником точки А на карті de_mirage, дивимося демо інших гравців, які грають на вашій позиції та спостерігаємо за їхніми діями на пленті А. Важливо акцентувати свою увагу на тому, як, коли (таймінги) та які гранати вони використовують, які позиції займають для прийому опонентів і як «перетягуються», якщо противник заходить на протилежний плент. Ви повинні чітко розуміти ті чи інші дії гравця за яким ви стежите. Слідкуйте за його позиціями на карті, та діями в різних ситуаціях.

Якщо у вас рівень початківця, або середній рівень гри то вам немає ніякого сенсу вивчати стратегії та абсолютно всі дії гравців PRO колективів, таких як NaVi, Vitality, Heroic, та ін. тому що в таких матчах колективи ретельно готуються один до одного. Також у матчах професійного рівня забагато специфічних дій та тактик, які вам не знадобляться в іграх матчмейкінгу чи FACEIT. Акцентуйте увагу на гравцях, які грають FPL(Faceit Pro League) та мають більший левел FACEIT ніж ваш. Саме в перегляді «демок» таких ігор ви будете помічати різні «фішки» гравців, слідкувати за індивідуальним скіллом та переймати їх досвід. Намагайтеся обрати гравця, котрий вам найбільше підходить по стилю гри та за яким ви будете пильно стежити.

Як у CS:GO подивитися реплей?

Якщо ви граєте звичайний матчмейкінг у CS:GO, то у вас є можливість завантажити повне demo гри. Для цього достатньо зайти в розділ «Ваші матчі» та знайти нещодавню гру у списку, запис якої ви хочете переглянути. Натиснути кнопку «Завантажити» і через деякий час «демка» буде завантажена на ваш комп'ютер. Інші ігрові платформи, такі як FACEIT, пропонують скачати запис матчу відразу після гри. Зробити це можна безпосередньо на сторінці результатів. Ви встановили файл із записом вашої або чужої гри і для початку треба розуміти, де він знаходиться. 

Якщо ви качаєте демку самостійно зі сторонніх ресурсів то найкраще закинути її в папку із самою грою. Зробити це можна шляхом «Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\replays». Тільки не забудьте заздалегідь розархівувати «демку». У тому випадку, якщо ви качаєте реплей власної гри в матчмейкінгу, він збережеться в папку «Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\replays».

В CS:GO є кілька способів відкрити реплей. Перший – це викликати інтерфейс програвача, просто натисніть клавішу Shift+F2. Другий – прописати в консолі «demoui», після чого вам відкриється розширена версія програвача «демок». Далі ви натискаєте в програвачі на кнопку «Load…», вам відкривається папка з грою, в ній знаходимо папку під назвою «replays», та обираємо запис, який хочемо переглянути. Ви можете переглядати гру від будь-якої камери гравця, перемотувати «демку» вперед і назад, уповільнювати та прискорювати її, а також переходити до наступного та попереднього раунду. 

Нагадаємо, IKLA анонсують першого гравця англомовного складу 4 липня

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.