Керівник команди Lazer Cats та коментатор Олексій yXo Малецький прокоментував виступ команди на ESEA Season 47: Advanced Division — Europe з CS2. Він відмітив відсутність прогресу у колективу.
«Advanced в нас традиційно йде так собі, матчі в bo1 ми програємо відверто слабким командам, і ця тенденція продовжується від сезону до сезону. Насправді за поточні результати команди соромно, навіть не так за самі результати, як за зміст гри. Наразі команда знаходиться в стані стагнації. Є стійке відчуття, що гравці не розвиваються і не намагаються вийти на новий рівень. Зараз спробуємо новий підхід до підготовки на короткій дистанції, будемо догравати поточним ростером, далі буде видно.»
Нагадаємо, frozen покинув MOUZ.