


Поки фанати сперечаються про те, яка частина Resident Evil стане наступною грою з ремейком, у мережі з'явилася інформація про можливе повернення ще однієї знакової франшизи Capcom.
Інсайдер Major Playeix, який поки не здобув широкої довіри в спільноті, але раніше кілька разів публікував точні відомості щодо проєктів SEGA, заявив, що японська компанія займається розробкою ремейку оригінальної Devil May Cry.
Випущена у 2001 році гра стала справжнім проривом для жанру слешерів, запропонувавши більш швидкий, жорсткий та видовищний геймплей, який суттєво вплинув на подальший розвиток жанру.
За словами Major Playeix, ремейк Devil May Cry перебуває «на просунутій стадії» виробництва, однак до релізу ще залишається кілька років.
Наразі достовірність цієї інформації залишається під питанням. Водночас серія Devil May Cry досі користується великою популярністю. Про це свідчить успіх аніме-адаптації від Netflix, а також рекордні продажі Devil May Cry 5 за останній рік, незважаючи на те, що гра вийшла ще у 2019 році. Крім того, вже 23 червня Devil May Cry 5 стане доступною на Nintendo Switch 2.
Історія створення Devil May Cry також залишається однією з найцікавіших у геймінгу. Спочатку проєкт народився під час роботи над Resident Evil, однак ідеї молодого геймдизайнера Хідеки Камії виявилися настільки сміливими та незвичними для серії, що керівник розробки Сіндзі Мікамі запропонував реалізувати їх у форматі окремої гри. Саме так і з'явилася Devil May Cry.
Нагадаємо, Valve додали Cache до активного мап-пулу з наступного сезону.